Stylowe Wnętrze - Projekty i aranżacje wnętrz, GdańskNasze projekty:

Zobacz galerię zdjęć


Kontakt:


601 990 879
BM KOMPLEKS - Projekty, remonty i wykończenia wnętrz

Remonty i wykończenia wnętrz

WELA - Biuro konstrukcyjno-projektowe

Biuro Projektowe

KONKOL - Zakład Stolarski

Zakład Produkcyjno-Stolarski

VISCONTI - Zakład Stolarski

Zakład stolarski

Pracownia Sztuki Ogrodowej

Pracownia Sztuki Ogrodowej

O nas


Firma Stylowe wnętrze to pracownia projektowa zajmująca się projektowaniem wnętrz – głównie mieszkalnych. Dzięki doświadczeniu związanemu z wieloletnim projektowaniem wnętrz i projektowaniem architektonicznym a także z wykonawstwem prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych w wielu branżach, możemy bardziej realnie podejść do projektowania. Projekty powstają na bazie naszego doświadczenia, oczekiwań klientów i możliwości jakie daje przestrzeń, którą mamy za zadanie się zająć .

Ponieważ zaprojektowanie wnętrza dla kogoś, to współtworzenie z nim jego przestrzeni do życia (przynajmniej w części – przestrzeni do codziennych kontaktów rodzinnych, miejsca do wypoczynku, relaksu po pracy, czasem miejsca do pracy) w związku z tym wykonując projekt przedstawiamy go na wizualizacjach (ujęcia z modelu przestrzennego), na rysunkach technicznych 2D, sprawdzamy także jak grają ze sobą poszczególne, wybrane materiały wykończeniowe. Jeżeli sytuacja tego wymaga spotykamy się w sklepach, żeby wspólnie oglądać i decydować co jest najlepszym wyborem. Czasem ze względu na brak czasu osoby zamawiającej projekt lub to że przebywa za granicą – prawie cały projekt można konsultować mailowo, omawiać korzystając ze Skype`a.


W trakcie procesu projektowania pozostajemy w ścisłym kontakcie z klientami, ale też konsultujemy proponowane rozwiązania – jeżeli trzeba z wykonawcami prac wewnętrznych, ze stolarzami, z doradcami technicznymi związanymi z proponowanym sprzętem i wyposażeniem.

Często też rozwiązania, które proponujemy – lub podobne - możemy pokazać na zdjęciach z naszych realizacji, łatwiej wtedy klientowi podjąć decyzję czy dane rozwiązanie do niego „przemawia” i czy jest do tego przekonany. Pracownia projektowa bardzo ściśle współpracuje z wykonawcą prac wewnętrznych – firmą BM KOMPLEKS, która wykonuje większość z naszych projektów. BM KOMPLEKS ma w zakresie swojej działalności wszystkie rodzaje prac wykończeniowych wewnętrznych, używa najnowszych technologii instalacyjnych i wykończeniowych i dzieli się swoim doświadczeniem. Chętnie także podejmuje się nietypowych i skomplikowanych prac wewnętrznych, wymagających innowacyjności i precyzji.

Dlatego tym chętniej projektujemy dla klientów, którzy oczekują czegoś nowego i mają nietypowe wizje i pomysły do zrealizowania.

Powrót do poprzedniej strony