Stylowe Wnętrze - Projekty i aranżacje wnętrz, GdańskNasze projekty:

Zobacz galerię zdjęćKontakt:


601 990 879
BM KOMPLEKS - Projekty, remonty i wykończenia wnętrz

Remonty i wykończenia wnętrz

WELA - Biuro konstrukcyjno-projektowe

Biuro Projektowe

KONKOL - Zakład Stolarski

Zakład Produkcyjno-Stolarski

VISCONTI - Zakład Stolarski

Zakład stolarski

Pracownia Sztuki Ogrodowej

Pracownia Sztuki Ogrodowej

Oferta

Nasza firma posiadając wieloletnie doświadczenie w branży projektowej oferuje naszym klientom:Wizualizacje

Wizualizacje, jako projekt koncepcyjny – na podstawie pomiarów własnych lub dostarczonej inwentaryzacji pomieszczeń ( bez rysunków i detali) – na podstawie wywiadu z Klientem.


Projekt wnętrz

Projekt wnętrz – kompletny (wizualizacje, rysunki techniczne, zestawienia materiałów wykończeniowych i budowlanych do zakupu)
W zakres rysunków wchodzi:

  • inwentaryzacja (rzut, widoki ścian)
  • aranżacja funkcjonalna (rzut)
  • rzut posadzek (rozmieszczenie, uwagi odnośnie ułożenia)
  • dyspozycje elektryczne (gniazda, oświetlenie) i zabudowy gipsowo-kartonowe, przysufitowe, przyścienne, wybór oświetlenia, detale zabudów nietypowych
  • szczegółowe projekty pomieszczeń : łazienki, kuchnie, pokoje, garderoby (rzut, widoki ścian z rozmieszczeniem i rozmierzeniem poszczególnych elementów wnętrzarskich, mebli)
  • propozycje mebli do zakupu, projekt mebli indywidualnych ( szafy, garderoby, meble kuchenne, meble indywidualne pokojowe itp.)
  • kolorystyka (podana na rysunkach ścian, na rzucie aranżacji)

Projekt z nadzorem

Projekt wnętrz kompletny z nadzorem autorskim
Zakres projektu - jak wyżej, dodatkowo nadzorowanie zgodności procesu wykończeniowego z projektem, ewentualnie pomoc w zamawianiu materiałów wykończeniowych.


Projekt budowlany

Wykonujemy kompletne projekty budowlane architektoniczne i wielobranżowe, ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania.
Współpracujemy z inżynierami branżowymi posiadającymi uprawnienia do projektowania i do kierowania robotami budowlanymi w branżach : konstrukcyjnej, sanitarnej i elektrycznej.
Monitorujemy przebieg procesu uzyskania pozwolenia na budowę w Urzędzie Miejskim. Oszczędzając czas Inwestora polecimy kompetentnego kierownika budowy. Przy rozpoczęciu prac budowlanych i w trakcie ich trwania pomagamy we wszystkich sprawach formalnych i urzędowych.


Od lat współpracujemy z firmą wykonawczą BM KOMPLEKS - Komplesowe Realizacje Wnętrz, która z powodzeniem realizuje nasze projekty "pod klucz".

Powrót do poprzedniej strony