Stylowe Wnętrze - Projekty i aranżacje wnętrz, GdańskNasze projekty:

Zobacz galerię zdjęćKontakt:


601 990 879
BM KOMPLEKS - Projekty, remonty i wykończenia wnętrz

Remonty i wykończenia wnętrz

WELA - Biuro konstrukcyjno-projektowe

Biuro Projektowe

KONKOL - Zakład Stolarski

Zakład Produkcyjno-Stolarski

VISCONTI - Zakład Stolarski

Zakład stolarski

Pracownia Sztuki Ogrodowej

Pracownia Sztuki Ogrodowej

Opinie naszych klientów

Poniżej przedstawiamy Państwu opinie naszych klientów na temat wykonanych przez nas projektów.Powiększ referencję

Wojciech ul.Neptuna, Straszyn

grudzień 2015 
Opinia

Pani architekt zaprojektowała wykończenie wnętrz całego domu (który w momencie pierwszych pomiarów był w stanie surowym zamkniętym): salon z kuchnią i jadalnią, przedsionek, wykończenie schodów i korytarz, gabinet, pokój telewizyjny, trzy sypialnie i trzy łazienki, pralnia z kotłownią. Przebywaliśmy z rodziną za granica, cały proces projektowania musiał odbywać się za pomocą e maila, a konsultacje przez Skype`a.
Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem, żeby zobaczyć realny kształt i wielkość części pomieszczeń trzeba było przewidzieć wszystkie instalacje (wszystkie instalacje wewnętrzne były do zaprojektowania), wszystkie grubości warstw wykończeniowych (posadzki, tynki, wykończenie połaci dachowych) i w tej przestrzeni , której nie było namacalnie zaprojektować wnętrza. Wszystko się udało, Pani architekt wykonała wizualizacje, rysunki ale także zestawienia materiałów do zakupu. Cześć materiałów pomogła nam również zakupić.
W trakcie trwania prac wykończeniowych, zastępowała nas na budowie, spotykała się ze stolarzem, który wykonał i montował meble zaprojektowane przez Panią Beatę a także z wykonawcą od wykończenia schodów – my oglądaliśmy to na zdjęciach. Po przyjeździe byliśmy zadowoleni z efektu końcowego.

Wojciech, ul. Neptuna, Straszyn

Powiększ referencję

Anna i Stanisław, Gdańsk

listopad 2015 


Szukaliśmy architekta, który wykona projekt budowlany adaptacji poddasza i połączenia go z naszym mieszkaniem (mieszkanie znajdowało się pod przestrzenią strychu). Poprzedni architekt, z którym się kontaktowaliśmy nie widział możliwości wykonania projektu budowlanego i uzyskania pozwolenia na budowę. Chociaż jak się okazało z formalnego punktu widzenia nie było to łatwe, ale otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.


W projekcie zostało przewidziane bardzo dobre wykorzystanie nie za dużej przestrzeni poddasza, tak, żeby pomieścić to co nam było potrzebne. I chociaż miał to być tylko projekt budowlany, ale udało się Pani Beacie zaprojektować bardzo funkcjonalne pokoje i odlotową klatkę schodową.
Jesteśmy zadowoleni.

Anna i Stanisław , Gdańsk
Powiększ referencję

Zadowoleni Klienci

sierpień 2015 

Referencje


Chcieliśmy wykonać remont małej łazienki, ale nie mieliśmy pomysłu na sensowne rozmieszczenie wszystkich przyborów, poprosiliśmy o pomoc architekta.
Projektantka wykonała projekt zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wybraliśmy jedną z 3 przedstawionych nam wstępnie wersji projektu, potem stopniowo wybieraliśmy wspólnie z przedstawionych nam możliwości - całe wyposażenie łazienki. Co do pewnych detali takich jak oświetlenie, wieszaki itp. zostawiliśmy wolną rękę projektantce – wiedzieliśmy, że wybór będzie odpowiedni.
Mamy teraz bardzo ładną, prostą ale też funkcjonalną łazienkę, jest odpowiednia ilość szafek, półki na kosmetyki kąpielowe i wszystko co chcieliśmy.
Dziękujemy za projekt.


Zadowoleni Klienci

Powrót do poprzedniej strony